GOST-R

Kazachstan

Certyfikacja w Rosji

Ukraina

Certyfikacja w Rosji GOST-R
GOST-R  
certyfikacja w Rosji
certyfikacja w Rosji
certyfikacja-FAQ
kontakt
Telefon o certyfikacja w Rosji
kazachstan rosja ukraina
certyfikat gost

certyfikacja na wschodzie

Certyfikacja Kazachstan.
Normy i standary w Rosji
  czytaj więcej
 

certyfikacja w rosji  Zadaj własne pytanie.
strona [1] [2][3]
 

Czy wysyłkie wyrobów do Rosji musi towarzyszyć kopia certyfikatu zgodności?

Istnieją 2 sposoby wysyłki i powiadamiania kontrahenta o tym że produkcja posiada certyfikat GOST-R:

1. Załączenia do partii produkcji kopi certyfikatu zgodności z wpisaniem w dokument przebadanej próbki i zatwierdzonej pieczątką przez organ certyfikujący lub właściciela Certyfikatu.

2. Oznakowanie znakiem Gost-r powinno znaleźć się na każdym osobnym opakowaniu. Dokumenty towarzyszące towarowi powinny być mieć informacje o numerze certyfikatu , dacie jego wystawienia i nazwie organu , który wystawił certyfikat oraz być oznakowane znaczkiem gost Jeśli produkt jest w tak oznakowanych opakowaniach nie musi mu towarzyszyć kopia certyfikatu

Rosja kupuje u nas mebli z aluminium? Robiliśmy już certyfikaty GOST-R, ale skończyła się data ważności.

Prosimy o kontakt telefoniczny oraz przesłanie nam faksem tego certyfikatu co posiadaliście, dopiero po otrzymaniu listy produktów i innych niezbędnych dokumentów możemy ustawić koszt certyfikacji.

Chcieliśmy sprzedawać pietruszkę, koperek, szczypiorek, jakie dokumenty są wymagany?

Dana produkcja zgodnie z rozporządzeniem GOSSTANDARTU nr 64 nie podlega obowiązkowej certyfikacji. Te produkty muszą mieć sanitarno-epidemiologiczne świadectwa oraz jest możliwość zrobienia certyfikacji dobrowolnej.

9. Jestem producentem odzieży sportowej jak dla dzieci tak i dorosłych. Proszę odpowiedzieć jaki jest potrzebny certyfikat?

Żeby odpowiedzieć dokładnie na to pytanie musimy otrzymać pełny spis produkcji bez tych danych można powiedzieć, że na wszystkie ubrania dziecięce jest potrzebny certyfikaty zgodności i badania sanitarno higieniczne. Ubrania dla dorosłych (nie wszystkie) potrzebuję mieć zrobione badania sanitarno higieniczne. Po otrzymaniu pełnych danych o produktach, składzie chemicznym, materiałach jesteśmy w stanie dać konkretne dane po certyfikacji danej produkcji.

Chcemy sprzedawać oliwę z oliwek do Moskwy, producent Hiszpania. Proszę powiedzieć jaki spis dokumentów jest potrzebny od hiszpańskiego producenta aby wwieść oliwę na teren Federacji Rosyjskiej?

Aby wwieść i sprzedawać na terenie Rosji oliwę z oliwek potrzebny jest obowiązkowy Certyfikat GOST R i świadectwo sanitarno-epidemiologiczne

Czy są jakieś przepisy, wymogi na oznakowanie-etykietowane produktu przy eksporcie ?

Przepis GOST-R 51074-97 ustala formę i treść etykietek:
nazwa produktu - nazwa producenta - adres producenta - adres eksportera, importera nazwa państwa producenta - masa netto - znak towarowy producenta - skład produktu, sposób przygotowania - jakość - data produkcji albo opakowania - termin ważności -warunki przechowywania ( w przypadku jak są niestandardowe) - informacje o certyfikatach.

W przypadku pytań o certyfikat GOST-R lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi Ekspertami albo o kierowaniu zapytania na adres e-mail: Certyfikaty GOST


strona [1] [2][3]

Certyfikacja w Rosji    |   Rosja    |    Ukraina    |   Kazachstan    |    Kontakt

Copyright © 2019 by GOST-R