Certyfikacja w Rosji GOST-R
GOST-R  
certyfikacja w Rosji
certyfikacja w Rosji
certyfikacja-FAQ
kontakt
Telefon o certyfikacja w Rosji
kazachstan rosja ukraina
certyfikat gost

Certyfikacja w Rosji

W razie pytań o przypuszczalnym koszcie uzyskania certyfikatu na konkretne produkty, a także innych pytań związanych z certyfikacją prosumy o wypełnieni zapytania.
   Zapytanie o certyfikat GOST-R

Certyfikacja w Rosji   Zadaj własne pytanie.

W przypadku pytań o lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi Ekspertami albo o kierowaniu zapytania na adres e-mail: Certyfikacja GOST-R

certyfikacja

Wytłumaczcie proszę, czym się różni certyfikacja obowiązkowa certyfikacja GOST-R od dobrowolnej ?

Przy obowiązkowej Certyfikacji produkcję bada się na obowiązujące normy zawarte w Rozporządzeniu Goststandartu Rosji od 30 lipca 2002 r. N 64 "Spis produkcji w stosunku do których przewidziana jest obowiązkowa certyfikacja" . Chęć dobrowolnej certyfikacji zgłasza zainteresowany

Czy można przedłużyć datę ważności Certyfikatu pod tym samym numerem?

Certyfikat jest ważny tylko w czasie swojej daty ważności. Jeżeli ważność waszego certyfikatu się skończyła, trzeba wystawić nowy. Zabroniona jest sprzedaż produkcji (objętej obowiązkową certyfikacją ) bez certyfikatu GOST-R

3. Jakie kroki musimy podjąć żeby otrzymać certyfikat GOST ?

Wystarczy wypełnić zlecenie i w ciągu 24 godzin, dostaniecie Państwo informacje o warunkach i procedurach uzyskania certyfikacji GOST-R dla Państwa produktów.

Żeby przedstawić oferte cenową wykonania tej certyfikacji musimy dostać konkretną informacje o firmie , wyrobach , i certyfikacjach, które firma posiada.

Po podpisaniu umowy i dokonaniu 50 % wpłaty kwoty umowy w ciągu 10 do 15 dni w razie potrzeby przyjedzie ekspert w celu zbadania zakładu produkcyjnego. W tym czasie zostaną uzupełnione dokumenty, instrukcje techniczne produktów.

Kontrola eksperta trwa 1 maksimum 2 dni. Ekspert pobiera próbki produkcji, które będą dostarczone do laboratoriów badawczych. Po wykonaniu badań certyfikat będzie w ciągu 5-7 dni wystawiony.

Po dostarczeniu kopii certfikatów dokonacie Państwo wpłaty następnych 50 % kosztów certyfikacji.

W koszty certyfikacji są już wliczone: wyjazdy ekspertów, bilety dla ekspertów, hotele, ich delegacje oraz doradztwo ekspertów naszej firmy, które pomogą skutecznie przygotować produkcje do certyfikacji i uzyskać certyfikat.

Jakie zagraniczne certyfikaty są uznawane w Republice Kazachstan?

Odpowiedź: W Republice Kazachstan uznawane są Certyfikaty zgodności nacjonalnych systemów państw SNG - dwóch stron umowy lub ich kopii, zatwierdzone organem certyfikującym, lub firmą (właścicielem certyfikatu) towarzyszącym wwiezieniu do republiki produkcji, jeżeli są one wydane na produkcje , wyprodukowaną w państwie , gdzie wystawiono certyfikat.

GOST-R. Kto odpowiada za wystawienie certyfikatu ?

Organem państwowym w zakresie standaryzacji i certyfikacji jest Państwowy Komitet Federacji Rosyjskiej ds. Standaryzacji, Metrologii i Certyfikacji GOSTANDART.

strona [1] [2] [3]

Certyfikacja w Rosji    |   Rosja    |    Ukraina    |   Kazachstan    |    Kontakt

Copyright © 2019 by GOST-R